0 szt.0.00 

Brak produktów w koszyku.

Viga Drewniana gitara dla dzieci Czerwona 21 cali 6 strun

100.59 

Producent: Viga Toys

Wiekod 3 lat

Płećchłopiec/dziewczynka

Brak w magazynie

Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów. Zabawka jest odzwierciedleniem prawdziwej klasycznej gitary co sprawi, iż mały artysta chętniej rozpocznie naukę. Gra na gitarze wpływa pozytywnie na rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Wiek

Płeć

Materiał

kolory

czerwony

Kod EAN

6934510506919

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Viga Drewniana gitara dla dzieci Czerwona 21 cali 6 strun”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKU: 50691Kategorie: ,
Skip to content