0 szt.0.00 

Brak produktów w koszyku.

VIGA Tablica Magnetyczna 2w1 z Akcesoriami

158.08 

Producent: Viga Toys

Wiekod 3 lat

Płećchłopiec/dziewczynka

Na stanie

VIGA Tablica Magnetyczna 2w1 z Akcesoriami to wspaniały i wielofunkcyjny produkt, który zachęci dzieci do malowania, rysowania i pisania. Dwustronna tablica w zestawie zawiera: 26 magnesów z literkami, 10 cyfr, 29 magnesów z figurami geometrycznymi, 10 kart z instrukcją, zestaw kred, gąbeczkę do wycierania tablicy, marker, rolkę papieru oraz worek do przechowywania wszystkich akcesoriów. Tablica jest prosta w montażu, dzięki czemu łatwa w przechowywaniu oraz w transporcie. Z jednej strony znajduje się tablica kredowa, a z drugiej magnetyczna (z funkcją pisania markerem). Dodatkowo tablica posiada rolkę z papierem, którą może nałożyć na tablicę i dowolnie rysować. Te wszystkie funkcje tablicy zachwycą każdego malucha. Dziecko może korzystać według własnych upodobań i chęci. Kolory i kształty magnesów pozwolą na kreatywną zabawę. Ta tablica na pewno pobudzi wyobraźnie naszego malucha.

Charakterystyka:

 • – Zestaw zawiera ponad 80 elementów.
 • – W zestawie: 26 magnesów z literkami, 10 cyfr, 29 magnesów z figurami geometrycznymi, 10 kart z instrukcją, zestaw kred, gąbeczkę do wycierania tablicy, marker, rolkę papieru oraz worek do przechowywania wszystkich akcesoriów
 • – z jednej strony znajduje się tablica kredowa, z drugiej magnetyczna z możliwością pisania po niej markerem
 • – dodatkowa rolka papieru umożliwia tworzenie rysunków bardziej trwałych
 • – Tablica wykonana z drewna o wysokiej jakości.
 • – Pomalowana nietoksycznymi farbami.
 • – Brak ostrych krawędzi sprawia, że jest bezpieczny dla dziecka.
 • – tablica łatwa w montażu oraz przenoszeniu

Zabawka rozwija:

 • – kreatywność,
 • – wyobraźnie,
 • – zdolności artystyczne,
 • – umiejętność rozpoznawania kolorów i kształtów,
 • – zdolności motoryczne,

Ekozabawkiskierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.

Viga Toys jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Wiek

Płeć

Materiał

Materiał wykonania

Drewno

Wymiary produktu

42,5 x 30 x 4,1 (cm)

Kod EAN

6971608445453

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VIGA Tablica Magnetyczna 2w1 z Akcesoriami”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKU: 44545Kategorie: ,
Skip to content