0 szt.0.00 

Brak produktów w koszyku.

VIGA Drewniane Puzzle Farma 24 Elementy

31.72 

Producent: Viga Toys

Wiekod 2 lat

Płećchłopiec/dziewczynka

Na stanie

Puzzle Farma to układanka będąca elementem serii. Zestaw układanek będzie stanowił świetną pomoc w nauczaniu dzieci o zwierzętach i miejscu, w którym żyją. Prezentowany model przedstawia zwierzęta mieszkające na farmie – maluch zobaczy tutaj mieszkańców gospodarstwa w otoczeniu drzew nad stawem.

Charakterystyka:

  • – składają się z 24 elementów
  • – całość umieszczona na drewnianej podstawce
  • – Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka rozwija:

  • – koordynację ręka – oko
  • – spostrzegawczość
  • – koncentrację

Viga Toys jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Wiek

Płeć

Materiał

Materiał wykonania

Drewno

Wymiary produktu

30 x 22,5 x 1 (cm)

Kod EAN

6934510501976

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VIGA Drewniane Puzzle Farma 24 Elementy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SKU: 50197Kategoria:
Skip to content